Sihirli Taşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sihirli Taşlar Oyunu Oyna

Sihirli Taşlar ; START tıkla. AMAÇ: Bütün eş taşları yok et. Dıştan başlıyarak aynı hizadaki taşları tıklıyarak yok et. Bütün taşları yok edince OK tıkla ve bir sonraki levele geç. Tekrar oynamak için RESTART tıkla. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Sihirli Taşlar Oyunu 1563 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -3 Zeka Oyunları

Sihirli Taşlar Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zuma Taşları Zuma Taşları Zumaya benzer bu oyunda amacınız topları yok etmektir. Mouse ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Zeka Taşları Zeka Taşları 1. PLAY tikla . AMAC: Taslarin üzerindeki resime göre, taslari ayni resimciklere gönder . Yön: Fare. Tasin üzerine tikla, basili tut, istedigin yöne göster, ve birak Gercekten beyin gelistiren bir oyun. Cok zaman aliyor, ama zevkli. Toplam 20 bölümü gecmeye calis Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Winx Sihirli Sa Winx Sihirli Sa Winx sihirli saldırı oyununda Bloom, Layla, Flora, Stella, Tecna ve Musa kötü Trixin hazırladğı sihirli yaratıklarla savaşıyor Her winx kızının ve kötü canavarlarının saldırı gücü farklı. Winx oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Sihirli Toplar Sihirli Toplar Play tıkla. Şekillerine göre topları gitmeleri gereken yere gönder, en az 3 tanesi bi arada olmalı. Levelleri Continue tıklıyarak geç. Tekrar oynamak için GO back e tıkla. Çocuk oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sihirli Tohumla Sihirli Tohumla Uzun zaman önce uzak bir adadaki bir köyde 6 sihirli bitkiden bahsedilirmiş ve bu bitkilerin köylülere büyük güç verdiği bilinirmiş. Oyunda amacınız bu 6 sihirli bitkiyi oluşturabilmek. Oyunda farklı tohumları biraraya getirerek yeni bitkiler oluşturmalı ve 6 sihirli bitkiye ulaşmaya çalışmalısınız. Oyuna PLAY ile başlayacaksınız. Main menüsü, yetiştirme odasını, Supplies, yetişitiricilik için gerekli tüm malzemelerin bulunduğu dükkanı, collect, oyunda ekstra eğlence için böcek toplama odasını, Seeds menüsü tohum deposunu, Nursery ise büyüttüğünüz bitkileri satabilmek için müşterilerinizi ağırladığınız bahçe alanını gösterir. Eğer browserınızda cookiler ile ilgili bir ayar sorunu yoksa bitkileriniz bilgisayarınız kapalı iken bile büyümeye gerçek zamanlı olarak devam edecek. Oyunda yeni bir ekim yapmak için öncelikle saksılara gerekli miktarda toprak (soil) koymalı ve tohum ekmeye hazır hale gelmesi için su vermelisiniz. Büyüyen bitkileri bahçe makası ile budayabilir ve bakımlarını yapabilirsiniz. Oyunda POLLINATE yani tozlaşma kısmı önemli, bu sayede bitkileri birbirleri iel melezleyerek yeni bitkiler oluşturabilir ve 6 sihirli bitkiye ulaşmak için kolaylık sağlamış olacaksınız. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Sihirli Taşlar 6 Sihirli Taşlar 6 Taşları yanyana getir ve yoket. mouse ile oynanır. En kral oyunlar iyi eğlenceler diler.

Sihirli Taşlar Sihirli Taşlar START tıkla. AMAÇ: Bütün eş taşları yok et. Dıştan başlıyarak aynı hizadaki taşları tıklıyarak yok et. Bütün taşları yok edince OK tıkla ve bir sonraki levele geç. Tekrar oynamak için RESTART tıkla. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Sihirli Ruj Sihirli Ruj En güzel ve en eğlenceli oyunları yayınlamaya devam ediyoruz.Pamuk prensesimizin prensine büyü yapıldı ve prensimiz kurbağya dönüştü.Bizde prensimizi yeniden insana dönüştürmeye çalışacağız.Bunun için sihirli bir iksir hazırlayıp ruj yapacağız.Rujumuzu sürüp kurbağ prensimizi öperek insana cevirmeye calısacağız.Kız oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Sihirli Peri Sihirli Peri Prensesler, kurbağaya dönüşen prensleri getirerek sizden onları eski hallerine çevirmeniz için yardım isteyeceklerdir. Oyuna başladıktan sonra mouseyi kullanarak gelen prensesin elinden kurbağayı alın ve soldaki sihir makinesinden başlayarak sağdaki en son makineye kadar götürün. Son olarak tüm sihir makinelerinden başarılı bir şekilde geçen kurbağayı bekleyen prensese vererek insana dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Kız oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Sihirli Kızlar Sihirli Kızlar Alttaki beş kızdan birini seç . Seçtiğin kızın sihirli silahıyla ateş ederek yarasaları yok et. Fakat dikkat etmelisin çünkü onlarda sana ateş ediyorlar. Aranızda olan blokların altına saklanarak koruna bilirsin, ama bloklar ateş edildikce kırılıyor. Tekrar oynamak için Back To Menu tıkla. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.