Orjinal Cinayet

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Orjinal Cinayet Oyunu Oyna

Orjinal Cinayet ; New York City'de seri cinayetler sürüyor ve katili bulmak çok kolay gözükmüyor. Ancak Seri katilin amacı polisin kendi başına yapamadığını yapmak ve huzuru sağlamak için suçluları sokaklardan temizlemektir. Son günlerde işlenen cinayetlerle ve daha öncekilerin arasındaki benzerlikler rahatsız edici bir soruyu gündeme getirir: İki deneyimli polis dedektifi acaba yanlış adamı mı demir parmaklıkların arkasına atmıştır? 2008 yapımı filminden esinlenerek oluşturulmuş konusu ile Righteous Kill orjinal isimli oyun oldukça iyi bir gizli objeler oyunu. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Orjinal Cinayet Oyunu 1250 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Zeka Oyunları

Orjinal Cinayet Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Orjinal Cinayet Orjinal Cinayet New York City'de seri cinayetler sürüyor ve katili bulmak çok kolay gözükmüyor. Ancak Seri katilin amacı polisin kendi başına yapamadığını yapmak ve huzuru sağlamak için suçluları sokaklardan temizlemektir. Son günlerde işlenen cinayetlerle ve daha öncekilerin arasındaki benzerlikler rahatsız edici bir soruyu gündeme getirir: İki deneyimli polis dedektifi acaba yanlış adamı mı demir parmaklıkların arkasına atmıştır? 2008 yapımı filminden esinlenerek oluşturulmuş konusu ile Righteous Kill orjinal isimli oyun oldukça iyi bir gizli objeler oyunu. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Cinayet Gecesi Cinayet Gecesi Karanlık ve yağmurlu gecede bir otel odasında çok kötü olaylar oldu.Birileri birisinin canını aldı ve bizlerde bu cinayeti çözmek için geldik.Otel odasında ve otelde çevredeki ipuclarını arıyacağız ve davayı çözeceğiz. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.