Meyve Tetris

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Meyve Tetris Oyunu Oyna

Meyve Tetris ; En az 4 aynı meyveyi bir araya getirip yok etmelisin. Sarı büyük şekli hangi meyvenin üzerine denk getirirsen o meyveden ne kadar varsa hepsi yok olur. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Meyve Tetris Oyunu 626 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Zeka Oyunları

Meyve Tetris Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tetris 3 Tetris 3 Start tıkla. Tekrar oynamak için new game tıkla. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Statik Tetris Statik Tetris Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Saklı Meyveler Saklı Meyveler Play Now Tıkla. Odanın içinde eşyaların arkasında saklı olan 6 meyveyi Farenle üzerlerine tıklıyarak bulmaya çalış. Çocuk oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Meyveli Şekerle Meyveli Şekerle Meyveli Şekerleme Yapıyoruz. Yemek oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Meyveli Salata Meyveli Salata Oyunumuzda elimizde sınırsız sayıda meyve var ve bu meyvelerle birlikte leziz ve sağlıklı salata yapmasını öğreneceğiz.Yemek oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Meyveli Pizza Meyveli Pizza Meyveli pizza hazırlayabilmen için gerekli olan tüm malzemeler tezgahta mevcut. Birbirinden güzel pizzalar yapmak için sana gösterilen malzemeleri sırası ile koyarak oyunda başarı sağlayabilirsin. Yemek oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Meyveli Pasta Meyveli Pasta Örümcek adam sandmana karşı yarış mücadelesi vermektedir. Oyunu başlattıktan sonra yön tuşları ile örümcek adamın bisikletini kontrol edebilir ve onun bu yarışları kazanmasını sağlamalısınız. Tüm etapları bitirerek oyunda galip gelmeye çalışın. Çizgi film oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Meyveli Içecekl Meyveli Içecekl Play Now tıkla. Sonra baloncukları fare ile tut ve aynı renkteki şişelere getir.. Levelleri bir bir geç.. Çocuk oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Meyvelerin Savaşı Meyvelerin Savaşı Bu oyunumuzda yeşil kafa kiviyle beraber saraydaki diğer meyveleri çıkarmanız gerekiyor. Eğer hızlı olur aklınızı kullanırsanız kediyi çıkarabilirsiniz. Yalnız dikkatli olun sakın sizin kahramanınıza zarar gelmesin. Mouse ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Meyveleri Yakala Meyveleri Yakala Güzel kız ile birlikte mutfaktaki meyveleri yakalamanız gerekiyor. Havada bütün meyveler asılıdır. Patates dilimlerinden ve bütününden kaçmalısınız. Domates ve diğer meyveleride yakalamanız gerekiyor. Rakipleriniz sizi yok etmeye çalışıyor. Bakalım onların baskılarına rağmen ne kadar domates toplayacaksınız. Mouse ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.