Hazine Adası

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hazine Adası Oyunu Oyna

Hazine Adası ; Kayıp hazineler vadisinde dünyaın en büyük hazinelerini toplamaya çalışıyorsunuz, Büyülü tapınağın karanlık ve esrarengiz odalarında gizlenmiş hazine parçalarını bulmaya çalışın. Oyunu mouse ve sol tıklamayla oynayabilirsiniz. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Hazine Adası Oyunu 1035 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Zeka Oyunları

Hazine Adası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Adasında Savaş Zombi Adasında Savaş Zombi adasında zombiler ile savaşıyorsunuz. Bütün zombileri yok ederek adayı temizlemeniz gerekiyor. ASker ile zombilere karşı savaşın ve bu savaşı kazanın. Zombiler adada size tuzak kurdular. Zombi savaşçısını Yön tuşlarıyla kontrol ediyor, Mouse ile ateş ediyor ve A,S tuşlarıyla saldırı yapıyorsunuz. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sue ve Arkadaşı Sue ve Arkadaşı Sue arkadaşı ile buluşacak ve bizde onu bu randevuya hazırlayacağız.Sue oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz. Sue oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Maymun Adası Maymun Adası AMAÇ: Bütün meyveleri topla ve level geç. Farenle maymunun yönünü ayarla ve atlıyacağı mesafeye göre sol tıkı basılı tutarak atla. Macera oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mahjong Hazines Mahjong Hazines Mükemmel grafikler ve ses efektleri ile Mahjong oyunlarını sevenlerin çok eğleneceği bir mahjong oyunu daha Game.Gen.Tr de. Oyunda tüm mahjong oyunlarından bildiğiniz kurallar geçerli. Oyunda tüm işlemler için MOUSE kullanabilirsiniz. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Macera Adası Macera Adası AMAÇ: Altınları toplıyarak ilerle. Kahverengi canlıların başına atlıyabilirsin. takılmadan ve altınlarıda toplıyarak ilerle. Macera oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Lanetli Hazine Lanetli Hazine Lanetli Hazine oyununda görevimiz lanetli hazineyi korumaktır.Oyun bildiğimiz kule savunma oyunları ile aynıdır.Kulelerimizi kurup hazinenin çalınmasına engel olmaya çalışacağız.Beceri oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Korsanın Hazine Korsanın Hazine Korsanın Hazinesini buluyoruz. Beceri oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Korsan Hazineleri Korsan Hazineleri Korsanların hazinesini toplamanız gerekiyor. Korsanların çok altını var ve bütün altınları toplayın. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

King Kong Adası King Kong Adası Çizgi Film oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Hazineci Amca Hazineci Amca Yaşlı hazine avcısı maden ocağındaki altınları ele geçirerek fakirlere dağıtmaya çalışmaktadır. Hazine avcısının maden ocağındaki altınları toplaması için Mouse ile yönlendirmelisiniz. En kral oyun iyi eğlenceler diler.