Gülen Suratlar

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Gülen Suratlar Oyunu Oyna

Gülen Suratlar ; Alttaki çin yazısına tıkla AMAÇ: En az 3 aynı şekli yanyana getir ve puan topla. Sağdaki göstergenin altında gösterilen şekilleri bir araya getirmeye çalış, o gösterge dolunca level geçiyorsun. Tekrar başlamak için oyun sonunda çıkan sağdaki yazıya tıkla. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Gülen Suratlar Oyunu 1043 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Zeka Oyunları

Gülen Suratlar Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Virüs Suratlar Virüs Suratlar 1. Start Game. 2. Ekrana tıkla. Toplam 20 tıklayışla (her level artıyor) ekranı komple suratlarla doldur. Soldaki renklerle haraket ediyorsun. Suratın bulunduğu yerde, etrafındaki renklere göre soldaki rengelere tıkla. Level aralarında Continue Game Tıkla ve surat seç. Oyun sonunda başa dönmek için Main Menu tıkla. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Suratlar Suratlar PLAY tıkla. En az 2 yanyana aynı renkte olan suratlara tıklıyarak yok et. sonunda kalanları, alttaki 3 şekle tıklıyarak suratların yerlerini degiştirip patlatabilirsin, yada üstteki bombalara rengine göre tıklayıp suratları patlatabilirsin. Levelleri NEXT ile geç. Tekrar oynamak için Play Again tıkla. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Renkli Suratlar Renkli Suratlar Play tıkla. Renkli suratların herbirinin numaraları var Farenle 1 den başlıyarak sırayla bütün numaralara tıkla. Her level sonunda CONTİNUE tıkla ve devam et. Siyah surata dikkat et sakın tıklama. Her levelde surat sayısı artıyor çok hızlı ve dikkatli olmalısın. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Komik Suratlar Komik Suratlar Balon Patlatma Oyunlarının en güzellerini yayınlamaya devam ediyoruz.Oyunumuzda Komik suratlardan oluşan toplarımızın aynı renklilerini yanyana getirip patlatacağız.Balon Patlatma oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Gülen Suratlar Gülen Suratlar Alttaki çin yazısına tıkla AMAÇ: En az 3 aynı şekli yanyana getir ve puan topla. Sağdaki göstergenin altında gösterilen şekilleri bir araya getirmeye çalış, o gösterge dolunca level geçiyorsun. Tekrar başlamak için oyun sonunda çıkan sağdaki yazıya tıkla. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.