Adli Tıp Dedekt

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Adli Tıp Dedekt Oyunu Oyna

Adli Tıp Dedekt ; Adli tıp dedektifleri iki sahnesi arasındaki farkları bulmalarına yardımcı olacaksınız.Oyunumuz fark bulma oyunlara benzemektedir.Oyun Mouse (fare) ile oynanmaktadır. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Adli Tıp Dedekt Oyunu 747 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Zeka Oyunları

Adli Tıp Dedekt Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Lise Dedektifi Lise Dedektifi "PLAY" ile oyuna başlıyorsunuz. İpuçlarından yararlanarak suçluyu bulun. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Kadın Dedektif Kadın Dedektif Karakoldaki özel dedektiflik görevi size verilmiştir. Oyunda göreviniz cinayet dosyalarını araştırarak katili bulmak. Öncelikle cinayetin olduğu yere gidip inceleme yapmalısınız. Parmak izlerini ve kan örneklerini alarak bütün delilleri toplamalısınız. Daha sonra kan tahlili yapmak için doktora gidebilirsiniz. Oyunda tek yapmanız gereken malzemelerinizi kullanarak cinayet soruşturmasının ilerlemesini sağlamak ve suçluları yakalamak. Macera oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dedektif Nancy Dedektif Nancy Özel dedektif Nancy ile eğlenceli bir macera, Telefon ile yardım çağrısı alan dedektifimiz, adresi bulup yardım etmek için verilen adrese geliyor, öncelikle kapıyı açması için yardım isteyen kişiyle diyafon aracılığıyla konuşmalı işte oyun bu noktada başlıyor, önce diyafonu tamir edeceksiniz, daha sonra sırada kapıyı açacak jeneratörü çalıştırmak var, gizlenmiş ve işe yarayacak nesneleri bulup kullanmaya çalışın ve verilen görevleri tamamlayın. Oyunu mouse ve sol tıklamayla oynayabilirsiniz.Macera oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dedektif Gecıt Dedektif Gecıt Boyama oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Dedektif Boncuk Dedektif Boncuk Game.Gen.TR ekranlarında en güzel oyunları yayınlamaya devam ediyoruz.oyunumuzda Dedektif boncuk resimler üzerinde gizlenerek durmuş olan hayvanları bulmaya çalışıyor.Bizlerde kendisine bu konuda yardım etmeye çalışacağız.Çocuk oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dedektif Dedektif JOUER tıkla. Resme dikkatlice bak ve SUİTE tıkla. AMAÇ: Resimdeki kişiyi kalabalıkta 10 saniye içinde bulup Farenle üzerine tıklamak. Kişiyi bulduktan sonra NİVEAU SURVANT tıkla. Tekrar oynamak için VALİDER ardındanda QUİTTER tıkla. Beceri oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Adli Tıp Dedekt Adli Tıp Dedekt Adli tıp dedektifleri iki sahnesi arasındaki farkları bulmalarına yardımcı olacaksınız.Oyunumuz fark bulma oyunlara benzemektedir.Oyun Mouse (fare) ile oynanmaktadır. Zeka oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.