Yarış Oyunları

0/0

Yarış Oyunları

Çiftlikte Yarış 2 Çiftlikte Yarış 2 Çiftlikte yarış 2 oyunu 3 etaptan oluşmaktadır. Herhangi bir bölümden başlayarak oyuna giriş yapın. Start butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken yön tuşları yardımı ile zorlu yollarda aracın kontrolünü bırakmadan bitiş noktasına doğru ilerlemektir. Tüm gayretinizle elinizden geleni yaparan oyundaki etabı bitirmeye çabalayın. Yarış oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Vagon Yarışı Oyunu Vagon Yarışı Oyunu Vagonlardan birini alıp yarışa dahil oalcaksınız. Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Yarış Aracı Yarış Aracı Yarış araçları ile birlikte yarışı birinci olarak tamamlamaya çalışacaksınız. Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Yarış Hazırlığı Yarış Hazırlığı Yarış için hazırlık turlarını geçmeniz gerekiyor. Yön tuşları ile oynanır. En kral oyunlar iyi eğlenceler diler.

Drift Drift Drift kralı olabilmek için yarış alanını iyi kullanmalısınız. Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Patlatma Yarışı Patlatma Yarışı Amacınız aynı renktekileri patlatmaktır. Mouse ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Formula Yarışları Formula Yarışları Formula araçları ile formula pistinde yarışmanız gerekiyor. Yön tuşlarıyla oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Uçak Yarışı Uçak Yarışı Uçaklar ile birlikte yarış yapacağınız eğlenceli bir oyundur. Yön tuşları ile oynanır. En kral oyunlar iyi eğlenceler diler.

Porche Yarışı Porche Yarışı Porche ile birlikte yarışı birinci olarak tamamlamaya çalışacaksınız. Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Patlatma Yarışı 2 Patlatma Yarışı 2 Amacınız yanyana balonları patlatıp yarışı kazanmaktır. Mouse ile oynanır. En kral oyunlar iyi eğlenceler diler.

Diego Yarış Diego Yarış Diego ile birlikte yarışmaya hazırmısınız? Yön tuşları ile oynanır. en kral oyun iyi eğlenceler diler.

Çılgın Yarışçılar Çılgın Yarışçılar Çok hızlı olmanız gerekiyor. İlerledikçe nitronuz dolacak ve daha hızlı gidebileceksiniz. Nitronuzunu kullanarak hızlanın ve yarışta birinci olun. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

2012 Olimpiyat Yarışları 2012 Olimpiyat Yarışları Londra'da düzenlenen yarıştaki sporcumuzu sizin yönetmeniz gerekiyor. Onu çok hızlı koşturmalısınız. Dikkat edin ve düşmeyin. Mouse ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Çılgınca Yarış Çılgınca Yarış Oyuna başlarken arabanızı seçin ve başlayın. İlerleyen zamanlarda bir çok özellik ekleyebilirsiniz. Son sürat hızlanın ve birinci olarak yarışı tamamlayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Hız Gemisi Hız Gemisi Havadan sizi kovalayan helikopterlerden kaçmanız gerekiyor. Çok hızlı olun. Eğer ölürseniz yarış biter. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Çılgın Atv Yarışları Çılgın Atv Yarışları Atv motorları ile dağda doyumsuz bir yarışa hazırmısınız ? Motoru devirmeden ilerlemeniz isteniyor. Çok hızlı olmazsanız sonuncu kalabilirsiniz. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Büyük Teker Polis Arabası Büyük Teker Polis Arabası Büyük tekerlekli bu polis arabası ile yarış yapmaya ne dersiniz ? Polisler arasında olan bu yarışta çok hızlı olmanız gerekiyor. Diğer arabalara vurmayın. En kısa sürede birinci olarak yarışı bitirin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Mükemmel Yarış Mükemmel Yarış Çok hızlı ve güzel bir yarışa ne dersiniz ? Son sürat olup bütün yarışçıları yenmeniz gerekiyor. Oyuna başlarken kategorilerdeki arabalardan en güçlüsünü seçerek oyuna başlayın. Biran önce arabayı seçip piste çıkın. Diğer yarışçılara çarpmadan ilerlemeniz gerekiyor. Eğer çarparsanız canınız gidecektir. Dikkatli olmakta fayda vardır. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Turbolu Yarış Turbolu Yarış Çok hızlı bir yarışta yerinizi almaya hazırmısınız ? Kategorilerden en güçlü arabayı seçerek oyuna başlayın. Çok dikkatli ve hızlı olmanız gerekiyor. Arabalar çok pahalı eğer vurursanız para kaybedersiniz. En hızlı olarak diğer yarışçıları geçin. Onları geçmek için zamanınızı iyi kullanmanız gerekiyor. Zamana karşı yarıştığınızıda unutmayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Drift Sokakları Drift Sokakları Eğlencenin ve araba yarışlarının şehri olan Tokyo'ya hoş geldiniz. Burası bütün arabaların yarış mekanıdır. Sizde bu alanda yarışa girmek istiyorsanız start butonuna basarak oyuna başlayın. Rakipleriniz oldukça güçlüler dikkatli ve hızlı olmanız gerekiyor. Kenarlara ve rakiplerinize vurmadan ilerleyin. Kaza yapmak demek sizin birinciliğini engellemektir. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Virajlı Yarış Virajlı Yarış Virajlarla dolu bu yarışta çok hızlı olarak yarışı kazanmanız gerekiyor. Yalnız virajlara girerken çok hızlı ve dikkatli olmanız gerekiyor. Eğer arabanızın hakimiyetini kaybederseniz yarışı kazanmanız biraz zorlaşabilir. Zaman sizin için çok önemlidir. Diğer yarışçılara vurmayın yoldan dışarı çıkmayın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Hızlı Yarış 2 Hızlı Yarış 2 Çok hızlı olan bu yarışta sizde yerinizi alın. Ne kadar hızlı ve usta bir şöför olduğunuzu herkese gösterin. En kısa sürede etabı tamamlayıp birinci olmaya çalışın. Diğer yarışçılara vurmayın. Çimlerin üstüne çıkarsanız eğer arabanız yavaşlayacaktır. Ayrı yeten yaptığınız her kaza oyun sonunda alacağınız puandan düşecektir. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Traktör Yarışı Traktör Yarışı Daha önce hiç traktör yarışı oynamışmıydınız ? Oldukça keyifli ve güzel bir oyun ile karşınızdayız. Eğer araba sürmekten keyif alıyorsanız bu oyun tam sizlere göre. Traktörünüze binin ve sürmeye başlayın. Rakiplerinizi geçerek ilerlemeniz isteniyor. Onlardan hızlı olup biran önce bitiş noktasına ulaşın. Rakiplerini traktörüne ve kenarlara vurmamaya özen gösterin. Boşuna hızınız kesilmesin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

İlk Yarış İlk Yarış Bugün ilk defa yarışlar düzenlenecektir. Sizde yerinizi almak istiyorsanız arabanızı seçip piste çıkın. Çok güçlü bir araba seçinki en kısa sürede bütün rakiplerinizi geçin. Süreniz bitmeden sizin bitiş noktasına ulaşmanız gerekiyor. Anlayacağınız zamanınız kısıtldır. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

2013 Formüla Yarışları 2013 Formüla Yarışları Yarışçılar kollarını sıvadılar ve yarışa hazırlar. Sizde kahramanınızı seçerek yarıştaki yerinizi alın. Çok hızlı olarak yarışı kazanmaya çalışın. Sakın kaza yapmayın. Biran önce bitiş noktasına ulaşın. Sürenizde kısıtlıdır elinizi hızlı tutun. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Eğlenceli Yarış Eğlenceli Yarış Resimlerde gördüğünüz araçlardan birini seçerek yarışa başlayabilirsiniz. Çok hızlı ve dikkatli olmanız gerektiğini unutmayın. Kaza yaparsanız hem sizin hem diğerlerinin canı tehlikeye girer. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Modifiye Yarışları Modifiye Yarışları Modifiyeli bu arabaları yarıştırmanız isteniyor. Gerçekten eğlenceli ve güzel bir oyun olduğuna emin olabilirsiniz. Eğer çok hızlı olursanız en kısa sürede bitiş noktasına kadar gidebilirsiniz. Zamanınızı iyi kullanmanız bu oyunda çok önemlidir. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Güçlü Yarış Jeepi Güçlü Yarış Jeepi Bu jeep yarışlar için özel olarak yapılmıştır. Motoru diğer motorlardan daha güçlüdür. Hızlı olun ve en kısa sürede yarışçılarınızı geçip ilerleyin. Çok dikkatli olmanız gerekiyor. Eğer dikkatli olmazsanız kaza yapabilirsiniz. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Puanlı Bisiklet Yolu Puanlı Bisiklet Yolu Kahramanımız ile bu engelli yollardan geçerek puanları toplamanız isteniyor. Eğer bu puanları alabileceğinizi düşünüyorsanız hemen oyuna başlayın. Zorlandığınız yerde de pes edip oyunu bırakmayın. Puan yüksekte olduğunda sıçrayıp alın ve kahramanımızın düşmemesi için dikkatli olun. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Arazi Yarışı Arazi Yarışı Kayalık ve dağlık bir arazide kamyon yarışına ne dersiniz? Oldukça zorlu parkurlarda gerçekleştirilen yarışta kamyonunuz ile yarışarak, rakip kamyonları geçmeye çalışmalısınız.Birincilikle tamamladığınız bölümlerin ardından daha zorlu yarışlar ile oyuna devam edebilirsiniz.Oyunu oynamak için mouseyi kullanabilirsiniz. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Ölümcül Yarış Ölümcül Yarış Oyunda kontrolünüzdeki araba ile tehlikeli arazide rakipleriniz ile yarışarak birinci olmaya çalışmalısınız. Yarış sonunda altınları toplayarak ve bitirdiğiniz dereceye göre puan kazanmaktasınız. Kazandığınız puanlar ile bölüm sonunda markette alışveriş yaparak puanınıza göre arabanızı değiştirip daha seri ve güçlü bir araba satın alabilirsiniz. Ya da mevcut arabanızı modifiye edip daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Yarış sırasında aracın kontrolünü yön veya w,a,s,d tuşları ile sağlayabilirsiniz. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Dönemeçli Yarış Dönemeçli Yarış Oyunda arabanız ile pistlerde yarışıp rakipleri geride bırakmaya çalışmalısınız. Yarış esnasında aracın kontrolünü sağlayabilmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

0/0