Spor Oyunları

0/3

Spor Oyunları

Büyük Tank Sald Büyük Tank Sald Oyunumuzda maceramız ingilterde başlayıp tüm dünyada devam edicek.Oyundaki amacımız ise kulelerde duran askerleri,tankları tankımızın topunu kullanarak bize verilen sınırlı mermilerle yok etmek. Macera oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Frizbi Frizbi 1. Start! tikla. 2. Tekrar Start! tikla . Hic ayar cekmeden Frizbi´yi atma. Atis yönünü biraz asagi indir ve atis yaparken tam güc atma. Firlattikca daha iyi oynarsin. Sari Martilara carparsan Frizbi yükseliyor . PLAY AGAIN ile tekrar at . Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Kafa Bezbol Kafa Bezbol JUGAR butonuna tıklıyarak kafaları havaya fırlatıyorsun ve aynı butona tekrar tıklıyarak vuruşunu yapıyorsun. Yukarda yaptığın en uzak vuruş gösteriliyor.. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Tenis Turnuva Tenis Turnuva DIKKAT: Oyunun yüklenmesi cok uzun sürebilir!. AMAC: Toplam 5 Maci kazan ve Kupayi al . Oyuna alisman vakit alacak. Cok harika bir tenis oyunu. Ustalastiktan sonra fare ile topun yönünü belirliyebilirsin. Basili tut ve karsi yere topun düsecegi yeri göster. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Bowling Bowling Click Here tıkla. Tek kişilik veya 2 kişilik seç!.. Topun yönünü ve hızını belirle topu bırak... Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Ping Pong Ping Pong 1 Player ile tek kişilik oynayabilirsiniz. VS Player ile de iki kişilik oynayabilirsiniz.. Kim daha çok vurursa o kazanıyor... Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Golfcü Kız Golfcü Kız Play Now tıkla. Atabildiğin kadar az vuruşta topları deliklere at ve NEXT tıklıyarak devam et. kum, ağaç ve suya dikkat et üzerlerinden at topu. Farenle golf topunun üzerine git basılı tutup hızını ve yönünü ayarla. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Ping Pong 2 Ping Pong 2 1. Zorluk derecesini seç:. - Easy: Kolay. - Medium: Orta, - Hard: Zor. 2. NEW tıkla. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Tenis Turnuvası Tenis Turnuvası 1.PLAY = Maç PRACTICE = Antrenman. 2. Hangi karaktere karşı oynamak istiyorsunuz. 3. Nerede Oynamak istiyorsunuz:. - Grass: Çimen. - Clay: Toprak . Dikkat: Karakteri seçerken oyunun zorluk derecesinide seciyorsunuz.. - Easy: Kolay. - Medium: Orta. - Hard: Zor. AMAÇ: Bütün setleri kazanmak ve şampiyon olmak. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Sumo Maçı Sumo Maçı 1. START tıkla ve bekle. 2: Sağ alt köşedeki çin yazısına tıkla . AMAÇ: Sumocunla 3 tane rakibini birer birer ringden atmak. . Bütün rakiplerinizin kendine ÖZ dövüş stili var. Yani dikkat her kezi öyle kolayca ringden atamazsın. Bazıları seni tutup dışarı yollar. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Rafting Rafting 1. PLAY tıkla . AMAÇ: Kayak ile taşlara ve odun parçalarına deyme. Bunu ne kadar uzun yaparsan o kadar iyi. . 6 Tane hakkınız var. Zaman ilerledikce Kayakda hızlanıyor. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Homerun Homerun 1. START tıkla . AMAC: Gelen 50 topu seyircilere yolla ve HOMERUN yap . Fare ile nişan al ve gelen topları Homerun yapmaya çalış. Toplar çok hızlı geliyor. Çok iyi nışan alman lazım yoksa puan toplayamazsın. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Havada Kayak Havada Kayak 1.PLAY tıkla. AMAÇ: Engellere takılmadan değişik renkteki parlıyzn topları topla. Bulut, uçurtma, balon ve yerden göğe doğru çıkan ışığa yakalanmadan puanları topla, mıknatıs alınca puan sana doğru gelir, E harfi hak verir. Damage yazan yerde kalan hakkın gösteriliyor. Büyük yuvarlak içi mavi olan cismi aldığınızda Bonus levele girersiniz. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Yakar Top 2 Yakar Top 2 Start arkasındanda Play basıp oyuna giriyorsunuz. oyunda yapmanız gereken rakibinizi toplarla vurmak, oyunda toplam iki top var topu alıp rakibinize fırlatıp vurmalısınız,sizin ve rakibinizin puan durumu sağ ve sol altta yazıyor her vuruş 50 puan topu almanız için sadece üzerine gitmeniz yeterli. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Kriket Kriket Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Duvar Kale Duvar Kale Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Cirit Fırlat Cirit Fırlat Ciriti mümkün olduğunca ileriye atmaya çalışıyoruz. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Buz Patencisi Buz Patencisi Buz pateni yapmak çok eğlenceli ama buz pateni ile yarışmak çok kolay değildir. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Bowling 2 Bowling 2 bownling oynarken dikkat etmemiz gereken şey elimizde topu hızlı ve kavizli bir şekide atmaktır.Amacımız işe karşımızda duranların hepsini devirmek. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Blast Bilardo Blast Bilardo Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Bilardo Bilardo Bilardo oynamak okadar kolay değildir. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Bilardo Antrema Bilardo Antrema Bilorda antremanı yapıyoruz topları deliklere sokalım. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Beyzbol Beyzbol Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Amerikan Güreşi Amerikan Güreşi Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

At Yarışı At Yarışı Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

8 Top Oyunu-Bil 8 Top Oyunu-Bil Bilardo masamızda 8 tane top var ve bu topları sırası ile deliklere sokmamız gerekiyor. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Mini Golf Mini Golf Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

1200 m Koşusu 1200 m Koşusu 1200 m lik uzun mesafe koşacağız.Koşarken elimizdeli flamayı diğer arkadaşımıza verip koşmaya devam edeceğiz. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

100 mt Koşusu 100 mt Koşusu Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Şehirde Surf Şehirde Surf Sehirde surf oyunu hız ve adrenalin sevenlere. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Dalış Dalış Havuza en iyi sekilde dalarak yüksek puan almanız gerekiyor oldukca eğlenceli ve zor bir oyun. iyi scor ları yaptıkça ilerliyorsun.. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Su Oyunu Su Oyunu Oyunda teknenin arkasına bağlı olarak gidiyoruz, yapmamız gereken engelleri asarak puan toplamak. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Yakartop Kampı Yakartop Kampı Play tıkla. Tekrar play tıkla. Topları yakalayıp karşı ekibi vuruyorsun.. En çok vuran kazanıyor.. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Motor Pisti Motor Pisti Başla tıkla. Engelleri aşarak düşmeden bütün levelleri geçmeye çalış. Toplam 20 level var. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Taz Futbol Taz Futbol PLAY Tıkla. AMAÇ: Engellere takılmadan sahanın sonuna kadar topla ilerle. Boşluk tuşu ile engellerin ve rakiplerinin üzerinden atlıyabilirsin. Koşarken sahadaki sandviçleri alırsan kısa süre için etrafında döner ve engellere çarpıp oyun dışı bırakabilirsin. Sahanın sonuna kadar gittikten sonra bonus turu başlıyor, dönerek bütün rakiplerini saha dışına fırlat. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

Bugs Bunny Bugs Bunny Play tıkla. Engellere takılmadan yarışı önde bitirmeye çalış. Bir sonraki levele geç. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.

0/3