300 Spartalılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

300 Spartalılar Oyunu Oyna

300 Spartalılar ; 300 Spartalı filminden esinlenere hazırlanmış bir oyun daha. Oyunda güçlü askerlerinizle düşman askerlerinin hepsini öldürmeli ve şehrinizi korumalısınız. Düşman askerleri kalabalık ve daha fazla bu yüzden stratejinizi doğru uygulayarak karşı saldırıya geçmelisiniz. Askerlerinizin doğru yerden saldırmasını sağlamalı ve düşman kalesini yıkmalısınız. Oyunda askerlerinizi savaştan sonra geliştirebilir daha fazla asker seçeneği üretebilirsiniz. Ayrıca altın toplaması için görevlendirdiğiniz askerler ile daha fazla para kazanıp daha fazla asker çıkarabilirsiniz.

300 Spartalılar Oyunu 576 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Savaş Oyunları

300 Spartalılar Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

300 Spartalılar 300 Spartalılar 300 Spartalı filminden esinlenere hazırlanmış bir oyun daha. Oyunda güçlü askerlerinizle düşman askerlerinin hepsini öldürmeli ve şehrinizi korumalısınız. Düşman askerleri kalabalık ve daha fazla bu yüzden stratejinizi doğru uygulayarak karşı saldırıya geçmelisiniz. Askerlerinizin doğru yerden saldırmasını sağlamalı ve düşman kalesini yıkmalısınız. Oyunda askerlerinizi savaştan sonra geliştirebilir daha fazla asker seçeneği üretebilirsiniz. Ayrıca altın toplaması için görevlendirdiğiniz askerler ile daha fazla para kazanıp daha fazla asker çıkarabilirsiniz.

300 metre 300 metre Hard ve Easy den birine tıkla. Yok edebildiğin kadar blok yok ederek aşağı doğru ilerle. Bulunduğun yerde boşluk tuşuna basarak altındaki blokları yok edersin, her hamlede enerjin azalıyor, blokların arasında Air yazılı ilaclar enerjini yükseltir. Spor oyunlari Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eglenceler dileriz.