Uçurumlu Yollar

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Uçurumlu Yollar Oyunu Oyna

Uçurumlu Yollar ; Çok korku dolu bu oyunda uçurumun kenarında gideceksiniz. Tek kurtuluş yolunuz çıkış kapısını bulmaktır. Yoldaki anahtarları toplamayı unutmayın. Anahtarlar ile kurtuluş kapısını açacaksınız. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Uçurumlu Yollar Oyunu 568 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Macera Oyunları

Uçurumlu Yollar Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uçurumlu Yollar Uçurumlu Yollar Çok korku dolu bu oyunda uçurumun kenarında gideceksiniz. Tek kurtuluş yolunuz çıkış kapısını bulmaktır. Yoldaki anahtarları toplamayı unutmayın. Anahtarlar ile kurtuluş kapısını açacaksınız. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Tümsekli Yollar Tümsekli Yollar Play seçeneğine tıkladıktan sonra tümsekli yollar oyununu başlatabilirsiniz. Sonrasında ise mouseyi kullanarak sevimli hayvan dillo'nun tümsekler üzerindeki kontrolünü sağlayabilirsiniz. Elmasları toplamayada özen göstererk bu macera yolunda ilerlemeye çalışın. Beceri oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Engelli Motor Yolları Engelli Motor Yolları Kahramanımız motoru ile puanları toplayarak yolunu tamamlamak istiyor. Yollar engelli olduğu için biraz zorluk çekecek. Bu zorluğuda sizinle aşmak istiyor. Ona yardım ederek bütün etabı tamamlayın. Süreside kısıtlı. Engellerde sakın takılıp kalmayın veya düşmeyin. Süreniz dolduğunda direk olarak başa gönderileceksiniz. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.