Kötü İşkenceler

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kötü İşkenceler Oyunu Oyna

Kötü İşkenceler ; Canınızı sıkan kahramanlara işkence yapmanız gerekiyor. Yanlız dikkat edin kendiniz zarar görmeyin. Dikkatli ve hızlı olmanız gerekiyor. Mouse ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kötü İşkenceler Oyunu 1477 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Macera Oyunları

Kötü İşkenceler Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Kötü Sinekler Kötü Sinekler AMAÇ: Sinekleri mutfağından kov. Sağ ve sol yön oklarınla sineklerin bombasından kaç, Boşluk tuşunlada sineklere sinek ilacını sık ve yok et. Oyun sonunda çıkan büyük sineğide yenerek bütün sinekleri mutfağından kov. Çocuk oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kötü Ruh Kötü Ruh Genç bir çiftin kabusa dönen küçük gezintisi, tüylerinizi ürpertecek bir oyun, küçük yaştaki oyuncularımızın başka bir oyun tercih etmesi gerekiyor. Oyunu mouse ve sol tıklamayla oynayabilirsiniz, kötüruha esir düşmüş sevgilinizi kurtarmak için dikkatli konuşun seçimlerinizi doğru yapmaya çalışın. Macera oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kötü Robotlar Kötü Robotlar Oyuna başlamak için önümüze gelen START GAME yazısına tıklıyoruz.Ardından oynayacağımız leveli seçerek fare yardımıyla kötü robotların devrelerini yakmaya çalışacağız.Macera oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kötü Köpek Kötü Köpek Oyun açılır açılmaz başlıyor. Batköpeğini Farenle kontrol edip sol tıklamaylada Ateş ediyorsun. Bütün yeşil taşları vurarak sona kadar ilerle ve süperköpeği kurtar. Tekrar oynamak için Play Again tıkla. Çocuk oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kötü Kalpli Ada Kötü Kalpli Ada Kötü kalpli Adam oyununun amacı askerleri öldürmek... Nasılmı işte onuda siz bulacaksınız 1. ben söyleyeyim ilk başta MIZRAKlara mouse ile tıklayacaksınız ve ardından kötü kalpli adama tıklayacaksiniz... askerlerden biri gelirken hemen adamın aşağısında kayalara tıkladıktan sonra kayanın altındaki askerde ölecek ve ikinci bölüme geçeceksiniz. ikicinde bölüm nasılmı işte artık onuda siz bulun. Macera oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kötü İşkenceler Kötü İşkenceler Canınızı sıkan kahramanlara işkence yapmanız gerekiyor. Yanlız dikkat edin kendiniz zarar görmeyin. Dikkatli ve hızlı olmanız gerekiyor. Mouse ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kötü Güçlerle Savaş Kötü Güçlerle Savaş Şatonun etrafındaki kötü güçlerle savaşmanız isteniyor. Eğer hızlı olursanız onları en kısa sürede yenebilirsiniz. Zamanınızı iyi kullanmaya çalışın. Sakın kahramanınıza zarar gelmesin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kötü Arabaları Parçala Kötü Arabaları Parçala Birbirinden kötü arabalar parçalanmak için sizi bekliyorlar. Arabaları nasıl parçalayacağınızı siz seçin. İster hızlandırıp birbirleri ile çarpıştırın isterseniz vurup kırarak parçalayın. En kısa sürede en fazla araba parçalama hedefiniz olsun. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kötü Adam Kötü Adam Kötü Adam oyunumuzda eskiden mafya için çalışan kahramanımız herşeyi bırakmıştır.Yolda gezinirken mafyanın adamları kahramanımıza saldırır ve maceramız başlar.Adamları dövdükçe paralar kazanıyoruz ve mafyaya boyun eğmiyoruz. Dövüş oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

iyi ve Kötü iyi ve Kötü Oyun büyük şehirde özel güçlere sahip kahramanımız üzerine kurulu ve play station 3 (PS3) için hazırlanmış bir oyunun mini oyunu. Oyunda güçlerinizi iyi ya da kötü amaçlar için kullanabilirsiniz. İyi ya da kötü olmaya oyunun başında karar vereceksiniz. (Good-iyi ve Bad-Kötü). Oyunda YÖN TUŞLARINI hareket etmek ve ilerlemek için. X tuşunu iyileşmek ve şarj olmak için. SPACE TUŞU'nu gücünüzü kullanmak için ve Z tuşunu ise gücünüzü değiştirmek için kullanacaksınız. Macera oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.