Kız Oyunları

0/5

Kız Oyunları

Makyöz Makyöz Sağda alttaki çin yazısına tıkla. Makyajınız bittikten sonra sağ alttaki aynaya tıklayıp makyaja son verin. Tekrar oynamak için yine sağ alttaki çin yazısına tıklayın. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Makyaj Makyaj 1. Oyun yüklensin. 2. Sag alltaki mavi kareye tikla. 3. Makyaj yapmak istedigin bir kizi seç. 4. Sagdaki yesil oka tikla . AMAC: Dolabtaki malzemeleri kullanarak kizi en güzel sekilde makyaj yap. Ne kadar güzel makyaj yaparsan o kadar cok puan alirsin. Makyajin bittikten sonra parfüm sisesine tikla ve puanlarini gör. IPUCU: Rujun üzerine parlatici sür. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Saç Modeli Saç Modeli Güzel kadinin sac modeli ile bir cok seyler yapabilirsiniz. Renkler icin soldaki renkli kareleri kullanin. HAIR = SAC. HIGHLIGHTS = GÖLGE. EYESHADOW = Göz Fari. LIPSTICK = RUJ . Not: Saci tutup cekin, hem gölgeyi hemde komple saci kenara cekebilirsiniz . Son olarak yukardaki siyah oka tiklayin ve alttaki takilari kullanin . Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Alışveriş Güzel Alışveriş Güzel Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Çarşı Güzeli Çarşı Güzeli Sol Butona Tıkla. AMAÇ: Çarşıda dolaşan erkekleri kendine aşık et.. Aynı erkeği kendine aşık etmeye çalışan başka kadınlar olacaktır onlara karşı Farenin sol tıkını hızlı hızlı tıklamalısın. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Prenses Makyajı Prenses Makyajı Başla tıkla. Başla tıkla. Devam tıkla. Başla tıkla. Makyaj malzemelerini kullanarak kızı zevkinize göre güzelleştirin... Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Masum Kız 2 Masum Kız 2 Güzel masum kiza küpe tak, ruj sür, göz rengini degistir, kipriklerini degistir. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Süslü Kız 3 Süslü Kız 3 Saçını ve elbisesini değiştirmek için üzerlerine tıkla. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Süslü Kız 2 Süslü Kız 2 Saçını ve elbisesini değiştirmek için üzerlerine tıkla. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Makyaj Salonu 1 Makyaj Salonu 1 Başla tıkla. Zevkine göre makyajı yapabilirsin.. Begenmezsen sil ile silebilirsin.. Bittiği zaman bitir ile sonlandırabilirsin. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Tatlı Kız 9 Tatlı Kız 9 Saçını ve elbisesini değiştirmek için üzerlerine tıkla. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Britney Makyaj Britney Makyaj Britneyi makyaj ve takı malzemelerini kullanarak güzelleştir. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Tatli Kız 8 Tatli Kız 8 Saçını ve elbisesini değiştirmek için üzerlerine tıkla. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Tatlı kız 7 Tatlı kız 7 Saçını ve elbisesin değiştirmek için üzerlerine tıkla. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Tatlı Kız 6 Tatlı Kız 6 Saçını ve elbisesini değiştirmek için üzerlerine tıkla. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Tatlı Kız 5 Tatlı Kız 5 Saçını ve elbisesini değiştirmek için üzerlerine tıkla. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Şeker kız 9 Şeker kız 9 Sağ sol okları kullanarak süs malzemelerini seç. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Tatlı Kız 4 Tatlı Kız 4 Saçını ve elbisesini değiştirmek için üzerlerine tıkla. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Tatlı Kız 3 Tatlı Kız 3 Saçını ve elbisesini değiştirmek için üzerlerine tıkla. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Şeker Kız 8 Şeker Kız 8 Sağ sol okları kullanarak süs malzemelerini seç. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Makyaj Salonu 8 Makyaj Salonu 8 Alttaki Yazıya tıkla. Makyajın bittikten sonra sağ alttaki yazıya tıkla. Tekrar baştan başlamak için yine sağ alttaki yazıya tıklamalısın. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Makyaj Salonu 9 Makyaj Salonu 9 Başla ya tıkla ve kendi zevkine göre makyaj yap. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Şeker Kız 7 Şeker Kız 7 Sağ sol okları kullanarak süs malzemelerini seç. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Şeker Kız 6 Şeker Kız 6 Sağ sol okları kullanarak süs malzemelerini seç. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Tatlı Kız 2 Tatlı Kız 2 Saçını ve elbisesini değiştirmek için üzerlerine tıkla. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Tatlı Kız Tatlı Kız Saçını ve elbisesini değiştirmek için üzerlerine tıkla. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Süslü Kız Süslü Kız Elbisesini ve saçlarını farenle üzerine tıklıyarak değiştiriyorsun, diğerlerini farenle tutup çekmelisin. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Şeker Kız 5 Şeker Kız 5 Şeker kızımızı fantazini kullanarak süsle. Elbisesini ve saçlarını farenle üzerine tıklıyarak değiştiriyorsun, diğerlerini farenle tutup çekmelisin. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Makyaj Salonu 7 Makyaj Salonu 7 Sağ üstteki yazıya Tıkla. Makyajın bitince sağ alttaki yazıyaTıkla. Tekrar başlamak için sağ alttaki yazıya tıkla. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Ebru Gündeş Ebru Gündeş Ebru Gündeş´in oyununa hos geldiniz. Fare ile sac modellerini degistir ve güzel takilar tak. IPUCU: kisa sac modeli Ebru Gündeş´e cok yakisiyor. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Makyaj Salonu 6 Makyaj Salonu 6 Sağ üstteki yazıya Tıkla. Makyajın bitince sağ alttaki yazıyaTıkla. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Şeker Kız 4 Şeker Kız 4 Sağ sol okları kullanarak süs malzemelerini seç. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Şeker Kız 3 Şeker Kız 3 Sağ sol okları kullanarak süs malzemelerini seç. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Şeker Kız 2 Şeker Kız 2 Şeker kızımızı fantazini kullanarak süsle. Elbisesini ve saçlarını farenle üzerine tıklıyarak değiştiriyorsun, diğerlerini farenle tutup çekmelisin. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Makyaj salonu 5 Makyaj salonu 5 Üstteki mavi yıldıza tıkla. Makyajın bitince sağ alttaki mavi yıldıza tıkla. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Makyaj Salonu 4 Makyaj Salonu 4 Üstteki mavi yıldıza tıkla. Makyajın bitince sağ alttaki mavi yıldıza tıkla. Barbie oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

0/5