Karışık Oyunlar

0/1

Karışık Oyunlar

Macera Yolu Macera Yolu Macera yolunda ilerlemeye çalışan adamın karşısına çıkan tuzaklı yolları ve böcekleri etkisiz hale getirmesi gerekmektedir. Oyunda ilerleyebilmek için tüm dikkatinizi kontrol altında tutmalısınız. Sonrasında yön tuşları yardımı ile macera adamını yürütebilir, boşluk tuşu ile ise zıplamasında yardımcı olabilirsiniz. Bunun dışında elindeki beyzbol sopasını kullanması için Ctrl' ye basmanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

Portakal Suyu Hazırla Portakal Suyu Hazırla Oyun yüklendikten sonra play seçeneğine tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Fırlatıcının ucunda bulunan portakalı şişeye doğru isabetli bir şekilde göndermeye çalışmalısınız. Portakal fırlatıcının sonunda bulunan ağırlığa mouseniz sayesinde tıklayarak hızını belirleyin ve bırakın. Bu şekilde tüm portakalları size verilen sürede sıkılmış olarak hazırlamaya çalışacaksınız. İyi şanslar dileriz..

Giysi Yarışı Giysi Yarışı Giysi yarışı oyununda düzenlenen yarışmada birinci olmak için seri olmanız gerekmektedir. Oyunu başlattıktan sonra yapmanız gereken mouseyi kullanarak soldaki kıyafetsiz mankeni ortaki mankene benzeteceksiniz. Tüm kıyafet ve diğer eşyaları bularak mankeninize giydirin ve rakibinizden önce oyunu tamamlayın. İyi eğlenceler..

Simpson Kamyonu Simpson Kamyonu Simpson fabrikadaki kamyonun şoför mahaline geçerek, varil ve diğer eşyaları götürmelidir. Fakat yolda ilerlerken engebelere ve tümsekli yollara dikkat etmeli, kamyona kaza yaptırmadan bitiş noktasına doğru gitmelisiniz. Yön tuşlarını kullanarak kamyonun kontrolünü sağlayabilirsiniz. Boşluk tuşu ile ise oyunu yeniden başlatmanız mümkün. İyi eğlenceler dileriz..

Altın Labirenti Altın Labirenti Oyunu başlattıktan sonra yapmanız gereken yön tuşları yardımı sayesinde labirentteki tüm altınları toplamaktır. Altınları toplarken tavşanlara dikkat etmeli ve onlara dokunmamaya çalışmalısınız. Altınların tamamını aldıktan sonra labirentte çıkış yolu açılacaktır. Çıkışa giderek oyundaki etabı başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Market Görevlisi Market Görevlisi Play'e tıklayarak oyuna giriş yapın. Gelen tanıtım reklamını geçmek için no seçeneğine tıklayabilirsiniz. Sonrasında alt kısımda new order yazan bir buton çıkacaktır. Bu butona tıklayarak sizden bulmanızı istenen eşyaların resimlerini görebilirsiniz. Furuits ve dairy butonlarına tıklayarak eşyaların bulunduğu alana gidebilir ve listedeki malzemeleri bulabilirsiniz. Eşyaları bulmayı tamamladıktan sonra ise alttaki deliver butonuna tıklayın ve kasaya gönderin. İyi eğlenceler dileriz..

Gösteri Stadı Gösteri Stadı Start game butonuna tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz. Sonrasında ise futbolcunun artistik hareketler yaparak stadda bulunan seyircilerden puanlar toplaması gerekmektedir. Yön tuşları ile futbolcunun sağa ve sola hareket etmesini sağlayabilir, boşluk tuşu ile topu sektirebilirsiniz. Sağ üst köşede bulunan göstergeyi dikkate alarak tam dolduğunda 1 tuşuna basabilir ve süper hareketler yapabilirsiniz. Topu çok sayıda sektirerek daha güzel hareketler yapmak için enerji toplamaya çalışın. İyi eğlenceler..

Süratli Yarış Süratli Yarış Tehlikede yarış oyununa isminizi yazdıktan sonra race select seçeneğine tıklayarak bölümünüzü seçebilir ve oyuna başlayabilirsiniz. Yön tuşları yardımı ile oyundaki aracınızı kontrol etmeniz mümkün. Araba yada motordan birini seçerek oyunda üstünlük kurabilmek için mücadele etmelisiniz. Yolda ilerlerken uçurumlu bölgelere dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi halde aşağı düşebilirsiniz. Düz yollarda riskli hareketler yaparak nitronuzun daha çabuk dolmasını sağlayabilirsiniz. Z tuşu ile ellerinizi direksiyondan çekerek hareket yapabilirsiniz. X tuşu ile turboya geçiş yaparak hızınızı maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Çocuk Bakıcısı Çocuk Bakıcısı Çocukların bakımı ile ilgilenen jennifer rose'nin yardımınıza ihtiyacı vardır. Oyuna giriş yaptıktan sonra mouseyi kullanarak gelen çocukların isteklerini yerine getirmeli ve bakımlarını yapmalısınız. Onları sevindirerek ailelerine mutlu bir şekilde gönderebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Ortaçağ Okçusu Ortaçağ Okçusu Play seçeneğine tıklayarak ortaçağ okçusu oyununa giriş yapabilirsiniz. Daha sonra mouseyi kullanarak nişangahta bulunan hareketli küçük halkayı hedefin bulunduğu bölgede tam ortaya gelecek şekilde ayarlayarak atışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Atış isabetli olduğu takdirde diğer bir etaba geçebileceksiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Şehirde Yangın Şehirde Yangın Şehirde çıkan yangını söndürmek için giden itfaiyecilerin binalardaki insanları kurtarması gerekmektedir. Yön tuşlarını kullanarak yukarı katlardan atlayan insanları trambolin sayesinde sedyeye doğru götürmeye çalışacaksınız. Tüm mağdurları bu şekilde kurtarmaya çalışarak oyundaki etapları bitirmeyi deneyin. İyi eğlenceler dileriz..

Kanun Kaçağı Kanun Kaçağı Casus adam göreve giderken peşine polisler takılıyor. Polislerden kaçarak onları atlatmanın bir yoluna bakmalısınız. Casus arabasını kullanırken karşınıza çıkan engellere çarpmadan ve trafik kurallarına uyarak gitmelisiniz. Eğer bunun aksini yapar kurallara uymaz ve hız limitini aşarsanız peşinizden gelen polisler aracınıza çarparak enerjinizi tüketecektir. Arabanızda oluşan hasarları girmek için yoldaki altınları toplamaya çalışın. Bölüm sonunda tamirhaneye giderek arabanızın bakımını yapmanız mümkün. Tüm etapları dikkatli bir şekilde tamamlayarak verilen görevi bitirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Şirin Hotel Şirin Hotel Şirin hotele gelen müşterileri ağırlayarak onlara iyi hizmet vermeli ve işletmeye bol kazanç sağlamalısınız. Yapmanız gereken mouse yardımı sayesinde müşterilerin isteklerine göre odalarına götürmeli ve minik restaurantta karınlarını doyurmalısınız. İlerleyen bölümlerde oyun gittikçe zorlaşmaktadır. İyi eğlenceler..

Krallık Savaşı Krallık Savaşı Krallıklar birbirleriyle geçinemediğinden sürekli savaş halindedirler. Kendi krallığınızın kontrolünü ele geçirip yönetmeye başlamalısınız. Siz ülkenizi yönetirken düşmanlar da size saldırmayı planlıyor olacak. Bu yüzden gelişirken aynı zamanda ordunuzu oluşturmalısınız. Alttaki menüden asker ve binaları kurabilir ve bu savaş macerasından galip gelebilirsiniz. Oyun kontrolü mouse yardımı iledir. İyi eğlenceler..

Saldırgan Yaratıklar Saldırgan Yaratıklar Saldırgan yaratıklara karşı kendinizi savunarak bölgede bulunan tüm altınları ve enerjileri toplamalı, böylece bu macera dolu yolda ilerlemeniz mümkün. Oyun kontrolünü sağlamak için W,a,s ve d tuşlarını kullanabilir. Yaratıkları etkisiz hale getirmek için ise mousenizi kullanabilirsiniz. Asansöre bindiğinizde kontrol ettirmek için E tuşuna basabilir, merminiz bitince doldurmak için R tuşunu kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Sünger Bob Yarış Sünger Bob Yarış Play seçeneğine tıklayarak sünger bob yarış oyununu başlatabilirsiniz. Oyunda yapmanız gereken sünger bob'un kullandığı teknenin kontrolünü sağlayarak kaza yapmadan finish yazan bitiş bölgesine götürmektir. Yön tuşları yardımı ile aracı kullanabilirsiniz. Ani fren yapmanız gerektiğinde boşluk tuşuna basınız. İyi eğlenceler dileriz..

Karamelli Puding Karamelli Puding Oyunu başlattıktan sonra karamelli bir puding hazırlamak ve onu dilediğiniz gibi süslemek için kolları sıvayacaksınız. Oyundaki yönergeleri takip ederek sırası ile yapın. Daha sonra hazırlanan pastanızı sağ üst köşede resmi olan ve sizden aynısını yapmanızı istenen süslü keki göreceksiniz. Bu pastaya bakarak karamelli pudinginizi yapmaya çalışın. İyi eğlenceler..

Ajan Zero Kaçış Ajan Zero Kaçış Ajan zero'nun çatışmanın ortasından kaçarak olay yerinden sağ bir şekilde ayrılması gerekmektedir. Play seçeneğine tıklayarak oyuna başlayınız. Daha sonra yön tuşları ile zeroyu kontrol edebilirsiniz. Peşinizdeki düşmanlarınızdan hem kaçacak hemde savaşacaksınız. Karşınıza çıkan el bombaları ve silahları alarak size ateş eden düşmanlarınız için kullanmalısınız. Boşluk tuşu sayesinde el bombasını arkanıza bırakabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Dikim Evi Dikim Evi Start butonuna tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz. Daha sonra kullanacağınız kumaşı seçmeli ve sağ kısımdaki ok işaretine tıklamalısınız. İlk etapta sizden istenen kumaşların üzerini çizerek makas sayesinde çizilmelerini sağlamaktır. Ardından mouse ile iğne ve iplik sayesinde rutuşları yapabilir ve kestiğiniz kumaşları dikip birleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Kaplumbağa Bakımı Kaplumbağa Bakımı Oyuna başladıktan sonra kirlenmiş olan kaplumbağanın bakım ve temizliğini yapmanız gerekmektedir. Mouseyi kullanarak kaplumbağanın tüm bakımlarını sırası ile yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Kurabiye Hazırla Kurabiye Hazırla Play butonuna tıklayarak oyuna giriş yapın. Daha sonra sizden istenenleri sırası ile yaparak kurabiye hazırlamak için yola koyulmuş olacaksınız. Oyun kontrolü mouse sayesindedir. İyi eğlenceler dileriz..

Simpson Bisikleti Simpson Bisikleti Simpson'un bisikleti ile karşısındaki engelli yolları aşmalı ve verilen bisikletli görevi başarılı bir şekilde tamamlaması gerekiyor. Oyunu başlattıktan sonra yapmanız gereken yön tuşları yardımı sayesinde simpsonun bisikletini kullanarak kaza yapmadan ilerlemesini sağlamaktır. Başarılı olduğunuz taktirde oyunda yüksek skorlar elde edebilirsiniz. İyi eğlenceler..

Bumerang Bumerang Bumerang oyununu başlattıktan sonra karşınızdaki düşmanlara bumerangı fırlatarak etkisiz hale getirmeye çalışacaksınız. Geçen süreyi göz önünde bulundurarak elinizi oldukça çabuk tutun. Bumerangı kontrol etmek için mouseyi sola doğru sürükleyin ve aynı zamanda hız ve yön ayarını verin. Mouseyi bıraktığınızda ise bumerang seçtiğiniz yöne doğru ilerleyerek isabetli ise düşmanları bulup yok edecektir. Verilen bumerang haklarını düzenli kullanmaya çalışın. İyi eğlenceler dileriz..

Farmer 2 Farmer 2 Click here to play as a guest butonuna tıklayarak oyuna hemen giriş yapabilir ve başlayabilirsiniz. Farmer'i kasabadaki işlerde çalıştırarak elde ettiğiniz et ve süt ürünlerini satmalı, kazandığınız para ile yeni yerler ve binalar inşaa etmelisiniz. Oyunun kontrolü mouse yardımı iledir. İyi eğlenceler dileriz..

Etli Sote Etli Sote Etli sote oyununa başlamadan önce market reyonunda sizden almanızı istenen bazı malzemeler olacaktır. Üst kısımdaki malzeme listesini reyondan bakarak zamanında tamamlamalı ve oyuna başlayarak etli sote yapmaya başlamalısınız. Mouseyi kullanarak yönergeleri izleyin ve oyunda ilerleyin. İyi eğlenceler dileriz..

Kurşun Araba Kurşun Araba Kurşun araba oyununu başlatmak için boşluk tuşuna basmalısınız. Oyundaki minik araba kendiliğinden hızlanmaktadır. Sizin yapmanız gereken zeminde bulunan puanları, yakıt ve enerjileri toplamak olacaktır. Karşınıza çıkan demir parmaklıkları ve telleri geçmek için boşluk tuşuna basarak kurşun moduna geçmeli ve engelleri delerek geçmelisiniz. Puanları toplayarak da skorunuzu yüksek tutmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz..

Sünger Bob Uçuş Macerası Sünger Bob Uçuş Macerası Sünger bob yeni uçuş macerası oyunu ile sizlerle. Sevilen çizgi kahramanımız bob, uçuş aracı ile önüne gelen sosisleri ve hamburgerleri yakalaması gerekiyor. Fakat, yere düşmeden havada kalabilmesi için pervaneyi mouse ile tıklamalısınız. Bu sayede sünger bob'u düzgün bir şekilde havada tutarak yiyecekleri toplamasında yardımcı olmalısınız. Yemekleri toplarken diğer zarar verici iğne ve dikenli toplardan kaçınmanız gerekli. Oyunskor.com ekibi iyi eğlenceler diler..

Macera Tüneli Macera Tüneli Macera tünelindeki adamın karşısına çıkan yıldızları toplayarak çıkışı bulması gerekiyor. Oyuna başladıktan sonra minik adamın kontrolünü sağlamak için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Alanın üst kısımlarında tahtadan yapılmış ve etrafı sarı çerçeve ile sarılmış alanlara mouse yardımı ile halat fırlatarak geçiş yapabilirsiniz. Elektrik saçan zeminlere dikkat etmelisiniz. İyi eğlenceler..

Atik Ninja Atik Ninja Oyunu başlatmak için start game butonunun üzerine gelerek boşluk tuşuna tıklayınız. Sonrasında birinci bölümden başlayarak köyünü işgal etmeye çalışan diğer kötü ninjalar ile mücadele edeceksiniz. Oyun kontrolünü yön tuşlarını kullanarak yapabilir, W-A-S-D tuşlarını kullanarakta düşmanlarınızı alt etmek için daha seri olabilirsiniz boşluk tuşu ile zıplıyorsunuz. İyi eğlenceler dileriz..

Copa America 2011 Copa America 2011 Oyuna giriş yapıp takımınızı seçtikten sonra yapmanız gereken sol köşede bulunan büyük futbol topundan şut atacağınız yönü belirlemelisiniz. Daha sonra kaledeki yönü ayarlayarak şut atışınızı gerçekleştirin. Topun kale dışına çıkmasına veya outa gitmesine engel olmalısınız. Verilen şut haklarını iyi değerlendirerek tüm atışların isabetli olmasını sağlayın. İyi eğlenceler..

Meyveli Pasta Meyveli Pasta Örümcek adam sandmana karşı yarış mücadelesi vermektedir. Oyunu başlattıktan sonra yön tuşları ile örümcek adamın bisikletini kontrol edebilir ve onun bu yarışları kazanmasını sağlamalısınız. Tüm etapları bitirerek oyunda galip gelmeye çalışın. Çizgi film oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Güneşten Kaçış Güneşten Kaçış Play'e tıklayarak silahlı yunus oyununu başlatabilirsiniz. Oyunda lazerli silah kuşanan yunusun yolunda ilerlemesi ve önüne çıkan engelleri yok etmesi için mücadele edeceksiniz. Yapmanız gereken mouse kontrolü ile yunusun silahını kontrol etmek ve W,a,s,d tuşları ile yunusun yön kontrolünü sağlamaktır. Yolunuza çıkan sarı balıklarıda almaya çalışın ve gösterilen ok yönünde yolunuzda ilerleyin. Çocuk oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Asansör Boşluğu Asansör Boşluğu Play seçeneğine tıklayarak tuzlu gevrek oyununa giriş yapabilirsiniz. Ardından oyun yönergelerini takip ederek tuzlu gevrek hazırlayabilmeniz için izlemeniz gereken yollar olacaktır. Sırası ile tüm adımları uygulayarak işlemi gerçekletirebilirsiniz. Yemek oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Tavuk Restaurantı Tavuk Restaurantı Çiftlikte yarış 2 oyunu 3 etaptan oluşmaktadır. Herhangi bir bölümden başlayarak oyuna giriş yapın. Start butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken yön tuşları yardımı ile zorlu yollarda aracın kontrolünü bırakmadan bitiş noktasına doğru ilerlemektir. Tüm gayretinizle elinizden geleni yaparan oyundaki etabı bitirmeye çabalayın. Yarış oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Ben 10 Süper Pilot Ben 10 Süper Pilot Bebek hayvanların bulunduğu barınaklarda yer alan zürafa, arslan ve maymunların bakıcılığını yapabilirsiniz. Oyunu başlattıktan sonra dilediğiniz hayvanın üzerine tıklayarak fotoğraf çekebilir veya diğer eğlence faaliyetlerinden birini yapabilirsiniz. Oyun kontrolü mouse yardımı iledir. Beceri oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Çalışkan Madenci Çalışkan Madenci Cips fırlat oyununu başlatmak için play seçeneğine tıklamalısınız. Daha sonra dilerseniz done butonuna tıklayarak tanıtım reklamını geçebilirsiniz. Cips tanesini mouse yardımı sayesinde soldan sağa doğru sürükleyerek fırlatın. Uçarak ilerleyen cipsin yere düşmemesi ve önündeki engellerden sıyrılması gerekiyor. Boşluk tuşuna basarak cips tanesinin yerden yükselmesini sağlayabilirsiniz. Cipsin oyun sonuna ulaştırmaya çalışın. Beceri oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

0/1