Dekor Oyunları

0/0

Dekor Oyunları

Cafe Dekoru Cafe Dekoru Kendi işleteceğiniz cafenizin dekorasyonunu yapmalısınız. Mouse ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Bebek Beşiği Bebek Beşiği Bebek beşiğinin dekorunu yapmanız gerekiyor. Mouse ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sue Ev Tasarımı Sue Ev Tasarımı Güzel kız yeni aldığı evi baştan tasarlamak istiyor. Kategorilerdeki malzemeler ile evi baştan sona istediğiniz hale getirin. Güzel görünmesi çok önemlidir. Mouse ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Giriş Kapısı Dekoru Giriş Kapısı Dekoru Evin giriş kapısının dekorunu baştan düzenlemeniz isteniyor. Kategorilerde kullanabileceğiniz bütün malzemeler vardır. Herşeyi kendi zevkinize göre ayarlayın. Mouse ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Pahalı Mücevher Pahalı Mücevher Genç ve güzel kızımız akşam arkadaşları ile buluşacak. Arkadaşları arasında çok güzel görünmek istiyor. Ona bu özel gece için bir mücevher tasarlamanız gerekiyor. Özel olmasının nedeni kızın hep eski arkadaşlarının bulunmasıdır. Üzerinde parlamalı ve kızı güze göstermelidir. Herşey sizin zevkinize kalmış. Mouse ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Ağaçtan Ev Yap Ağaçtan Ev Yap Ağaçtan ev yapmaya ne dersiniz? Elinizi hızlı tutarak en kısa sürede bütün evi tamamlamaya çalışın. Dikkatli olun ve sakın yanlış malzeme kullanmayın. Mouse ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

0/0