Uçan Adam

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Uçan Adam Oyunu Oyna

Uçan Adam ; Adam fırlatma oyunlarına devam ediyoruz.Oyunumuzda kahramanımız topun içine giriyor ve bizde topun yönünü ayarladıktan sonra topu ateşleyip kahramanımızı fırlatırıyoruz.Amacımız en uzağa gitmek ve o sırada havada bulunan bonusları toplamak. Beceri oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uçan Adam Oyunu 705 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Beceri Oyunları

Uçan Adam Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zincir Adam Zincir Adam Zincir adamla ilerlemekteyiz tek sorunumuz aşağı düşmemek,Onun için üstümüzde yanımız bulunan bloklara mouse yardımı ıle tutunmak ve düsmemek. Çizgi Film oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Yarışçı Adam Yarışçı Adam Oyundaki amacınız size verilen araç ile birlikte bölümleri kısıtlı zaman diliminde bitirmektir. Yön tuşları ile oynayabilirsiniz. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Uzaylı Adam Uzaylı Adam Uzaylı adamı mancınık sistemi ile düşman bölgelerine fırlatıyoruz. Adam deydiği yerde bomba etkisi yaratıyor. Düşmanları yokedebilmen için 3 hakkın var. Oyun mouse ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Uçan Yarasaları Vur Uçan Yarasaları Vur Vızır vızır uçuşan yarasalara vurmanız isteniyor. Elinizdeki ok ile bunu yapabilirsiniz. Dikkatli atışlar yaparak en kısa sürede bütün yarasaları vurun. Zamanla vurduğunuz yarasa sayısı artacaktır. Süreye karşı yarışacağınız için çok hızlı olmanız lazım. İyi nişan alın tek seferde vurun. Bunu başarabilmeniz için zamana ihtiyacınızda vardır. Zamanı iyi değerlendirin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Uçan Toplar Uçan Toplar Oyun alanında uçuşan topların yok edilmesi gerekiyor. Sahip olduğunuz bir seferlik hamle ile topların en yoğun olduğu bölgeye mouse ile ateş ederek patlamalarını sağlamalısınız. Patlamayı uygun yerde yerleştirdiğiniz takdirde oyunda level atlayarak ilerlemeye devam edebilirsiniz. Beceri oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Uçan Taksi Uçan Taksi Oyunumuza giriş yaptıktan sonra her bölüm için kazanmamız gereken paralar var.Bu paraları toplamak için duraklardaki yolcuları alıp gitmek istedikleri yerlere bırakmamız gerekiyor.Bunu yaparken taksimizle kaza yapmamamız gerekiyor.Araba oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Uçan Sonic Uçan Sonic Kahramanımız uzay mekiğine bindi ve uzaya doğru ilerlemek istiyor. Öncelikle onu uzaya doğru fırlatmanız gerekiyor. Fırlattıktan sonrada bütün yönetim sizde olacaktır. Dikkatli olun sakın kaza yapmayın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Uçan Sevimli Uçan Sevimli Sevimli hayvanımız yerin altından çıkarak havadaki çubukları kullanarak en yükseğe çıkmaya çalışıyor ve bizde kendisine yardımcı olacağız.Çocuk oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uçan Prensesi Giydir Uçan Prensesi Giydir Prenses kızı giydirmeniz gereken eğlenceli bir oyundur. Mouse ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Uçan Penguenler Uçan Penguenler En güzel Penguen oyunlarını yayınlamaya devam ediyoruz.Oyunumuzda penguenlerimiz uçuş denemeleri yapıyor.Top aracalığı ile havaya fırlatıyorlar ardından bizler mouse yardımı ile havada asılı duran roketlere ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.En uzağa gitmeye çalışıyoruz. Beceri oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.