iç Mimar Selin

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

iç Mimar Selin Oyunu Oyna

iç Mimar Selin ; KArşınızda çok güzel bir oyun daha var.Mimarlık oyununda ilerimiz okadar kolay değil ve okadarda zevkli.Görevimiz evlerin odalarını dizayn etmek.Bunu yaparken müşterilerimizi memnun etmek zorundayız.Bununla beraber çalışanlarımızıda memnun etmek zorundayız.Onlara köşede bulunan kahve makinesini mouse ile üzerlerine sürüklediğimide kahve molası vermeli ve onları motive etmeliyiz ki işimizi zamanınında bitirelim.Çalışanlarınızı çalıştırmak için önce onlara sonra yapılacak işin üstüne tıklayın. Beceri oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

iç Mimar Selin Oyunu 724 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Beceri Oyunları

iç Mimar Selin Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yarışçı Sonic Yarışçı Sonic Çizgi filmlerinin sevilen kahramanı Sonic ile birlikte nefes kesen bir yarışa hazırmısınız ? Çok hızlı olup yarışı biran önce kazanmak istiyor. Ona bu konuda yardım ederek yarışı kazanın. Süreye karşıda bir yarış içinde olacağınız için kaza yapmamaya dikkat edin. Kaza yaptığınızda zaman sizden gidecektir. Dikkatli olmakta fayda vardır. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Winx Magic Winx Magic Winx oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Victoriayı Giyd Victoriayı Giyd Güzel kızımız Victoria'yı rönesans devrinin en güzel elbiselerini giydireceğiz.Oyun Mouse ile oynanıyor.Bizden ayrılmayın.. Giydirme oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Victoria Beckha Victoria Beckha Victoria Beckham Giydirmece. Giydirme oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Usavich Tavşanl Usavich Tavşanl Çocuk oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uçan Sonic Uçan Sonic Kahramanımız uzay mekiğine bindi ve uzaya doğru ilerlemek istiyor. Öncelikle onu uzaya doğru fırlatmanız gerekiyor. Fırlattıktan sonrada bütün yönetim sizde olacaktır. Dikkatli olun sakın kaza yapmayın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Totem Yokedici Totem Yokedici Oyunda her bölümde blokları MOUSE ile tıklayarak yokedeceksiniz ancak bunu idolünüzü yere değdirmeden veya yere düşürmeden yapacaksınız. Oyun ilerleyen bölümlerde giderek zorlaşacak ve daha zevkli hale gelecek. Beceri oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Terzicilik Terzicilik Kısıtlı zaman diliminde gelen müşterilen istedikleri kıyafetleri dikerek denemelerini ve beğenirlerse satın alma işlemlerini gerçekleştirebilmelerini sağlamalısınız. Mouse ile oynayabilirsiniz. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Teletabi Çicekl Teletabi Çicekl Teletabinin güzel bir oyunu. Çizgi Film oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Taksicilik Yap Taksicilik Yap İstanbul'un iki yakasında taksi kullanarak insanları istedikleri noktaya götürün. Taksiye binen insanlar radyo kanalını değiştirmenizi istediğinde R tuşuna basarak kanalı değiştirebilirsiniz. Önünüze çıkan araç ve insanlara korna çalmak için H tuşuna basmalısınız. M tuşuna basmanız halinde oyunun ana menüsüne dönersiniz. İnsanları istedikleri noktaya ulaştırmak için haritadaki ok işaretini takip etmelisiniz. Etrafında yeşil halka oluşan insanların yanına taksi ile yanaşarak arabaya alabilirsiniz. Aracın yakıtının azalması halinde benzin istasyonuna giderek kazanmış olduğunuz paralar ile sarı taksiye yakıt alabilirsiniz. Peşinize polisin takılması halinde hızla kaçarak kurtulmaya çalışın. Taksiyi yön tuşlarıyla sürebilirsiniz. En kral oyun iyi eğlenceler diler.