Çılgın İtfaiye

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın İtfaiye Oyunu Oyna

Çılgın İtfaiye ; Play seçeneklerine tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Sonrasında itfaiye aracınızla size verilen süreyi dikkate alarak oyunda ilerlemeniz gerekmektedir. Target yazan işareti takip ederek yangının olduğu bölgeye gidebilirsiniz. Bunun dışında water ve gas station işaretlerini göreceksiniz. Water olan su tankerinin olduğu yönü diğer işaret ise yakıt tankerinin bulunduğu yönü göstermektedir. Yön tuşları ile çılgın itfaiye aracını kontrol edebilir ve verilen tüm görevleri başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Araba oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

Çılgın İtfaiye Oyunu 854 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Araba Oyunları

Çılgın İtfaiye Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Savaşçı Çılgın Savaşçı Çılgın Kahramanımız savaşmaya bir türlü doyamıyor. Bu oyunda da düşmanlarına karşı amansız bir savaş içerisinde. Sizden istediği hızlı olarak ona yardım etmektir. Sakın yalnız bırakmayın. Hadi hızlı olun. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Mancınık Çılgın Mancınık Çılgın Krallıkta bir mancınık çılgınlığı başlar.Kral halkı mancınıkla fırlattırıp onları izlemeye başlar.Mancınığımızın şiddetini ve yönünü belirledikten sonra masum halkı en uzağa atmaya çalışacağız.Komik oyunları Enkraloyun.org ile oynanir, iyi eğlenceler dileriz.

İtfaiyeci 2 İtfaiyeci 2 İtfaiyeci iki oyunumuzda itfaiyeciyiz ve çıkan yangınları en kısa sürede söndürmeye çalışacağız.Beceri oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

İtfaiye İstasyo İtfaiye İstasyo İstanbuldaki en büyük İtfaiye merkezinin yönetcisiyiz.İstasyonumuza gelen ihbarlar ışığında elemanlarımızı yangının olduğu yere yönlendireceğiz.Beceri oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

itfaiye itfaiye Üsteki çin yazısına tıkla. AMAÇ: Yangını söndür.. Farenle merdivenin yüksekliğini yerini ayarla sol tıkladığında da su fışkırtıyorsun. Yangından faydalanıp sogun yapan hırsıza da dikkat et. Bütün yangınları söndür. Beceri oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çılgınca Yarış Çılgınca Yarış Oyuna başlarken arabanızı seçin ve başlayın. İlerleyen zamanlarda bir çok özellik ekleyebilirsiniz. Son sürat hızlanın ve birinci olarak yarışı tamamlayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Çılgınca Drift Çılgınca Drift Rakiplerinize taş çıkartmaya ne dersiniz ? Kırmızı arabanız ile pistlere çıkın ve pistin tozunu alın. En başta rakipleriniz çok iddaalı konuştu ve onlara bu büyük lokmalarını yedirmeniz gerekiyor. Çok hızlı olarak en kısa sürede bütün etabı tamamlamanız isteniyor. Dikkatli olarak kaza yapmadan puanları toplayarak ilerleyin. Zamana karşı yarıştığınızı hiç unutmayın. Arabayı her kaydırışınızda da ekstra puan alırsınız. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Çılgın Yarışçılar Çılgın Yarışçılar Çok hızlı olmanız gerekiyor. İlerledikçe nitronuz dolacak ve daha hızlı gidebileceksiniz. Nitronuzunu kullanarak hızlanın ve yarışta birinci olun. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. En kral oyun iyi eğlenceler diler.

Çılgın Uzaylıla Çılgın Uzaylıla Uzaylılar Dünya yı istila ediyorlar.Dünyada karşılarına ne gelirse öldürüyorlar.Macera oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çılgın Top Çılgın Top Tek Oyuncu One Player tıkla. Zorluk derecesini seç . Yön oklarını kullan.. 2 Oyuncu Two Players tıkla. Oyuncunun rengini seç . W A S tuşlarını kullan . AMAÇ: Zıplıyarak topa kafa vur ve rakibinin boru şeklindeki kalesine gol at. Çocuk oyunları Enkraloyun.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.